Butik Otel

Gökova'nın kalbinde yer alan, 5 odalı butik otelimiz 365 gün hizmet vermektedir. Doğa ile iç içe, daha da önemlisi size doğanın bir parçası olduğunuzu hatırlatacak tesisimizde, evinizde hissedeceğiniz, iki kişilik odalarımızda konaklayabilir, deniz ve ormanın vereceği huzurla unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Otelimiz ziyaretiniz boyunca rahat ve huzurlu vakit geçirmeniz için tasarlanmış, küçük detaylar ve türlü incelikler ile renklendirilmiştir.


Deniz manzaralı odalarımızda, güne sabah güneşi ile “merhaba” diyebilirsiniz. Bu muhteşem hediyeden faydalanabilmeniz için deniz manzaralı odalarımızda açık balkonlar mevcuttur. Orman manzaralı odalarımızda ise, konforun ön plana çıktığı ve tüm orman havasını odanıza davet edebileceğiniz kapalı balkonlar bulunmaktadır.


En suite banyo, mini bar ve kasa gibi temel ihtiyaçlarınızın tamamına karşılık veren odalarımızla, sizlere ister tek başınıza ister ailenizle geçirebileceğiniz, bir butik otelden beklediğinizin ötesinde bir deneyim imkânı sunmaktadır.