İletişim

Adres:

Karaca Mah. Söğüt Sok. No:104 Marmaris Muğla Turkey

Nasıl Ulaşırım?

Marmaris'e 25 Km uzaklıkta Gökova Körfezi'nin Karacasöğüt köyü içersinde bulunmaktadır. Tesise en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı'dır (100 Km). En yakın otobüs terminali ise Marmaris'tedir (25 Km).


Karayolu ile Muğla İstikametinden Gelirken : Muğla - Marmaris Karayolu üzerinde Gökova 4 yol sapağından Marmaris'e doğru devam edilmelidir. Yaklaşık 16 km sonra, Gelibolu Köprüsü ve Sedir Adası kavşağını geçtikten biraz sonra SAĞ TARAFTA Okluk, Gökova Yelken Kulübü tabelalarını göreceksiniz. Bu sapaktan içeriye girin. 13 km boyunca devam eden ormanlık yolda hiç bir yöne sapmadan devam ederek Karacasöğüt Köyü'ne varmış olacaksınız. Yoldaki Global Sailing tabelalarını takip ederek tesisimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer ana yol üzerindeki Shell benzin istasyonunu görürseniz kavşağı kaçırdınız demektir.


Marmaris İstikametinden Gelirken : Marmaris - Muğla karayolunun 11. km’sinde SOL TARAFTA Okluk, Gökova Yelken Kulübü tabelalarını göreceksiniz. Bu sapaktan içeriye girin. 13 km boyunca devam eden ormanlık yolda hiç bir yöne sapmadan devam ederek Karacasöğüt Köyü’ne inilir. Yoldaki Global Sailing tabelalarını takip ederek tesisimizi kolaylıkla bulabilirsiniz.