Human Resources

Dünyamızda benzeri az bulunur bir cennet köşede, mütevazı bir aile işletmesi olarak kurulan Global Sailing; geçen 20 yılda dünya standartlarında yelken eğitimi veren, çok fonksiyonlu bir işletme haline gelmiş, kurumsal dönüşüm süreci ile de yüzünü geleceğe çevirmiştir. Global Sailing’in ayrıcalıklı bir tesis haline gelmesinde, insanlarımızın emeği büyüktür. Hizmet alanlarımızın istisna olduğunu bilerek, ekibimizin de kalifiye ve müstesna olması gerekliliği ile yolumuza devam ediyoruz. 


Global Sailing’in misyonunu benimseyip, vizyon ve değerlerine sahip çıkan insan kaynağımız; eğitimli, yetkin ve iletişim becerileri gelişmiş kişilerden oluşur. Gülen bir yüzün her zaman fark yaratacağını bilen ekibimiz için eğitim, bir gereklilik olarak değerlendirilir. Gerek teknik bilgi ve becerileri artırmak, gerekse kişisel yetkinliklerin geliştirilmesi amacıyla pozisyonlara uygun eğitim ihtiyaçları İnsan Kaynakları tarafından belirlenir ve programları planlanır. Spesifik iş ihtiyaçlarına cevap veren, ölçülebilir ve gözlemlenebilir sonuçlar yaratmak, en önemlisi de birlikte büyüyebilmek için planlı ve detaylı oryantasyon süreçleri ile güçlü bir iç iletişim ağı yürütülür.


Takımın bir parçası olmak, takımda kalmak, hatta takıma yeni giren yelkencinin halinden anlayıp destek olmak kadar; dümene geçmek ya da ödülü kaldırmanın hayalini kurmak ve o hayale ulaşmak için elinden geleni yapmak da kıymetlidir. Global Sailing bu kıymete sahip çıkar ve işe alım süreçlerinde gösterdiği özeni, kariyer planlamaları, ödüllendirme ve performans sisteminde de gösterir çünkü, insan kaynağının bilgi, beceri ve güleryüzünün "gelecek" olduğunu bilir.Job Application Form